Kontakt

Som kund hos oss får du alltid en personlig konsult som blir kontaktperson i allt kring din ekonomi.

Verksamheten utgår från våra två kontor i södra Skåne. I Ystad ligger kontoret vackert vid parken Norra Promenaden, i Skurup centralt intill järnvägsövergången alldeles vid tågstationen.

Välkommen att ringa, maila eller hälsa på oss.

Våra kontor

Ystad

Kyrkogårdsgatan 23
Box 1080
271 00 YSTAD

Tel: 0411 - 137 45
Mail: info@faktor.se

Öppettider
Måndag - torsdag 08.00-16.30
Fredag 08.00-15.00
Lunchstängt 12.00-12.45

Skurup

Järnvägsgatan 15
274 34 SKURUP

Tel: 0411 - 137 45
Mail: info@faktor.se

Öppettider
Måndag - torsdag 08.00-16.30
Fredag 08.00-15.00
Lunchstängt 12.00-12.45

Våra experter

Johan Gabrielsson

Auktoriserad revisor

johan.gabrielsson@faktor.se

0411 - 21 12 30

Håkan Ekstrand

Auktoriserad revisor

hakan.ekstrand@faktor.se

0411 - 21 12 31

Kerstin Hansson

Auktoriserad redovisningskonsult

kerstin.hansson@faktor.se

0411 - 21 12 33

Jenny Tuvesson

Auktoriserad redovisningskonsult

jenny.tuvesson@faktor.se

0411 - 21 12 35

Emilia Sjögren

Auktoriserad redovisningskonsult

emilia.sjogren@faktor.se

0411 - 21 15 37

Ing-Marie Nilsson

Auktoriserad redovisningskonsult

ing_marie.nilsson@faktor.se

0411 - 21 12 34

Rijad Sadikovic

Revisorsassistent

rijad.sadikovic@faktor.se

0411 - 21 12 37

Karin Hoff-Persson

Auktoriserad redovisningskonsult

karin.hoff@faktor.se

0411 - 21 12 42

Cecilia Wickman

Auktoriserad redovisningskonsult

cecilia.wickman@faktor.se

0411 - 21 12 32

Kristofer Mårtensson

Redovisningskonsult

kristofer.martensson@faktor.se

0411 - 21 12 39

Mikael Sjöstedt

Redovisningskonsult

mikael.sjostedt@faktor.se

0411 - 21 12 41

Marie Wettergreen

Redovisningsassistent

marie.wettergreen@faktor.se

0411 - 137 45

Maria Smedberg

Redovisningskonsult

maria.smedberg@faktor.se

0411 - 21 12 40

Pauline Lennartsson

Auktoriserad revisor

pauline.lennartsson@faktor.se

0411 - 21 12 38